VIDEO: Bergeronova nádhera poslala Pastrňáka do čela střelců NHL

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      6. 11. 2018 7:55     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bergeronova nádhera poslala Pastrňáka do čela střelců NHL  

Útočník Bostonu David Pastrňák se v pondělím duelu s Dallasem opět posunul do čela střelců NHL. Jeho 12. gól v této sezóně navíc padl po brilantní přihrávce Patrice Bergerona.

Podhoubí pro celou akci vytvořilo vyloučení obránce Stars Romana Poláka. Bergeron si během přesilové hry našel puk v roku kluziště a přesným pasem mezi kruhy vytvořil pro Pastrňáka gólovou tutovku. Dvaadvacetiletý rodák z Havířova nezaváhal a postaral se o vyrovnání na 1:1.

V prodloužení pak rozhodl o vítězství Bruins 2:1 Brad Marchand, jemuž nahrával další Čech David Krejčí.

Na kompletní tabulku střelců NHL se podívejte ZDE.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.