VIDEO: Bernier vůbec netušil, jak Coylovo zakončení chytil

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      16. 2. 2020 12:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bernier vůbec netušil, jak Coylovo zakončení chytil  

Fanshop týmuDetroit pokračuje ve své tradici být otloukánkem soutěže. Tentokrát si na něm smlsli Medvědi z Bostonu. Do utkání ale lépe vstoupila Křídla, když Darren Helm vstřelil první branku utkání.

Za Bruins vyrovnal až ve druhé třetině Charlie McAvoy, málem ale bylo vyrovnáno už v první třetině, kdyby měl Charlie Coyle více štěstí.

V 11. minutě první třetiny zkoušel Coyle obkroužit branku Detroitu a zasunout puk za záda Jonathana Berniera. Kotouč však jako by měl vlastní hlavu a vykutálel se po brankové čáře kolem nohou českého zadáka Filipa Hronka pryč z brankoviště. Bernier se pak stihl rychle přemístit a zneškodnit následnou dorážku zklamaného Coyla.

 

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz