VIDEO: Bláznivý moment v zápase s Kanadou. Chris Lee se objevil na české střídačce

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      17. 2. 2018 8:26    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bláznivý moment v zápase s Kanadou. Chris Lee se objevil na české střídačce  

Olympijský souboj Česka s Kanadou přinesl jeden nesmírně kuriózní okamžik. Bohužel se špatným vyústěním pro národní tým.

V 17. minutě druhé třetiny se mezi hráče na české lavičce zařadil kapitán Severoameričanů Chris Lee. Sedmatřicetiletý obránce Magnitogorsku se nejdříve zasekl ve vrátkách mezi Martinem Eratem a Michalem Jordánem a poté se vinou menší strkanice posunul dále ve směru střídání.

Vzniklá situace vypadala více než nezvykle.

Aby toho ale nebylo málo, byl za tento Leeův výlet potrestán Jordán dvěma minutami za nedovolené bránění. Češi hráli následkem tohoto zvláštního rozhodnutí více než půl minuty ve třech.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.