VIDEO: Bláznivý trest pro Komarova. Sudí hráče šokoval

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      5. 10. 2017 6:44     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bláznivý trest pro Komarova. Sudí hráče šokoval  

Nesmírně kuriózní moment byl k vidění v utkání mezi Torontem a Winnipegem. Rozhodčí udělil torontskému útočníkovi Leo Komarovi dvouminutový trest za nedovolenou výbavu, jež spočívala ve vysoko položeném plexi štítu na helmě.

Komarov se trestu vzpouzel, poté však bral již vše s nadhledem. „Pokouším se letos získat Lady Byng Trophy (ocenění pro nejslušnějšího hráče), očividně to ale nebude snadné,“ vtipkoval po zápase estonský rodák s novináři.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.