VIDEO: Bortuzzo sestřelil Kempného. Liga si jej pozve na kobereček

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      27. 9. 2018 9:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bortuzzo sestřelil Kempného. Liga si jej pozve na kobereček  

Obránce St. Louis Robert Bortuzzo bude za svůj nebezpečný zákrok na Čecha Michala Kempného absolvovat slyšení před Oddělením hráčské bezpečnosti NHL.

K incidentu došlo ve třetím dějství úterního přípravného duelu Blues s Capitals. Bortuzzo zasáhl washingtonského zadáka vysoko zdviženým loktem.

Hlavní trenér Caps Todd Reirden ve středu informoval média, že Kempný utrpěl zranění v horní části těla. Isabelle Khurshudyanová z deníku Washington Post posléze upřesnila, že se jedná o otřes mozku.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Dvě české posily Montrealu putují na farmu
Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.