VIDEO: Bostonský komentátor ztratil zábrany a pustil se do sudích

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      17. 4. 2018 20:20     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bostonský komentátor ztratil zábrany a pustil se do sudích  

Bostonský komentátor Jack Edwards opět jednou prokázal, že jej můžete buď milovat, nebo nenávidět.

Legendární žurnalista neudržel v průběhu třetího zápasu série Bostonu s Torontem nervy na uzdě a příkře se přes mikrofon pustil do rozhodčích, kteří za stavu 3:2 pro kanadský celek přerušili přesilovku Bruins. Cílem sudích bylo ujistit se o zdraví torontského útočníka Andrease Johnssona.

Edwards, který je znám svými emotivními až tendenčními komentáři, si nebral servítky a muže v pruhovaném hlasitě osočil z neuváženého zásahu.

První kolo play-off NHL vysílají v USA souběžně s celostátními televizemi také regionální kanály. Edwards pracuje pro stanici NESN, jež se v Massachusetts stará o přenosy Red Sox (MLB) a Bruins.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.