VIDEO: Brady Tkachuk se poprvé pobil. Soupeře rychle skolil

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      16. 11. 2018 5:48    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brady Tkachuk se poprvé pobil. Soupeře rychle skolil  

Fanshop týmu

Jablko nepadlo daleko od stromu.

Nejmladší člen klanu Tkachuků Brady, který obléká dres Senators, se ve čtvrtečním zápase proti Detroitu pustil do své první bitky v NHL. A zvládl ji skvěle.

Odvetnou misi směrem k Justinu Abdelkaderovi, jenž atakoval jeho spoluhráče Marka Stonea, zvládl devatenáctiletý nováček na jedničku. O dvanáct let starší veterán Red Wings skončil na ledě ještě dříve, než stačil uštědřit soupeři pořádnou ránu.

O tom, že mají Tkachukové pěstní souboje v krvi, se přesvědčte ZDE.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.