VIDEO: Brankářský zákrok večera předvedl bek, zastoupil Mrázka

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 10. 2018 7:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brankářský zákrok večera předvedl bek, zastoupil Mrázka  
Petr Mrázek se v pondělním duelu s Detroitem blýskl 20 úspěšnými zákroky a k tomu se mohl spolehnout na parťáky i v hodně svízelné situaci.

Český gólman ve službách Hurricanes se dostal do potíží v 16. minutě 3. třetiny, kdy na něj během přesilovky Red Wings mířilo několik nebezpečných střel. V samotném závěru početní převahy jej však při jedné z nich dokonale zastoupil obránce Justin Faulk, jenž vytvořil v bráně nepropustnou zeď.

Neskutečná akrobacie před třemi tyčemi zachránila vedení Caroliny 2:1, která si poté pojistila výhru ještě jedním gólem.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.