Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      8. 2. 2019 12:46    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brayden Shenn ujel všem a rozhodl o osudu zápasu s Tampou

Fanshop týmuV noci na sebe narazily týmy Tampy a St. Louis. V utkání sice nebyla nouze o šance, Andrej Vasilevskij a Jordan Binnington si ale s nimi poradili. Brankář Lightning si připsal 38 zákroků a stal se první hvězdou utkání, byť minutu před koncem prodloužení jej propálil Brayden Schenn.

Brayden Schenn nastartoval v prodloužení do velkého úniku a se štěstím propálil ruského gólmana. V zakončení mu nezabránila ani další ruská hvězda Nikita Kučerov, jenž se jej snažil stihnout.