VIDEO: Breptové. Crosby a MacKinnon konečně jako spoluhráči

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 10. 2018 19:31    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Breptové. Crosby a MacKinnon konečně jako spoluhráči  

Sidney Crosby a Nathan MacKinnon se v NHL nikdy nesetkali v jednom týmu, jejich vztah a vzájemná chemie jsou přesto speciální.

Rodáci z Cole Harbour natáčeli toto léto upoutávku kanadského řetězce kaváren Tim Hortons, který ve spotu propagoval svou novou edici hokejových kartiček. Zatímco reklama byla venku již v průběhu září, minulý týden síť restaurací zveřejnila i záběry „za scénou“.

V hokeji jsou oba hráči věhlasní tím, jak dokáží svým umem zesměšnit soupeře. Tady si ale utahovali sami za sebe. A to nesmírně zdařile!
Na výsledek se podívejte zde:

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.