VIDEO: Brutální bitka amerických juniorů. Pustili se do sebe i gólmani

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      15. 9. 2018 21:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brutální bitka amerických juniorů. Pustili se do sebe i gólmani  

Fanda NHL

NHL sice ještě nezačala, mnoho zámořských lig se však už rozběhlo a minimálně jejich přípravné zápasy jsou v plném proudu.

Patří mezi ně i NAHL, americká liga junorů II. úrovně, jež si vysloužila nečekanou pozornost.

V předsezónním klání mezi celky Corpus Christi IceRays a Lone Star Brahmas nabraly věci rychlý spád a vyústily v hromadnou melu, jejímž vrcholem byla bitka gólmanů.

Vzhledem k tomu, že se rvačka udála 51 sekund před koncem 2. třetiny, začala přestávka dříve a chybějící čas se odehrál až po ní.

Tohle byla divoká noc!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Robin Lehner a jeho šokující přiznání: Mám bipolární poruchu

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.