VIDEO: Brutální hrubka sudích potopila Bruins

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 6. 2019 9:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brutální hrubka sudích potopila Bruins  

Tragické výkony sudích v letošním play-off pokračovaly i v pátém utkání finálové série Bostonu proti St. Louis.

Deset minut před koncem třetího dějství za stavu 1:0 pro Blues se útočník Tyler Bozak dopustil faulu, když v útočném pásmu podrazil forvarda Bruins Noela Acciariho. Rozhodčí ale nechali zákrok bez povšimnutí, puku se ujal křídelník David Perron a St. Louis vedlo po jeho přesném zásahu už 2:0.

Boston se sice vrátil do hry gólem Jakea DeBruska, který snižoval svou čtvrtou brankou v play-off na 1:2, klub z Missouri si však už kontroverzní vítěství nenechal vzít a ujal se vedení 3-2 na zápasy.

Hlavní kouč Bruins Bruce Cassidy označil výkony sudích za nehorázné:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.