VIDEO: Brutální pád. Edler skončil po kolizi s Voráčkem na nosítkách

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      5. 2. 2019 6:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Brutální pád. Edler skončil po kolizi s Voráčkem na nosítkách  

Švéd Alexander Edler nebude na pondělní střetnutí s Philadelphií (prohra 1:2) vzpomínat v dobrém.

Obránce Canucks se dostal uprostřed třetího dějství do nešťastného kontaktu s Jakubem Voráčkem, v jehož brusli se mu zasekla hokejka. Následná ztráta rovnováhy způsobila tvrdý pád tváří na led, po němž ležel dvaatřicetiletý rodák z Östersundu několik minut bezvládně u vancouverské brány.

Z hrací plochy, jež byla následně notnou dobu čištěna od jeho krve, musel být Edler odvezen na nosítkách. Podle dostupných zpráv však opustil arénu po svých.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.