VIDEO: Byron měl problém po bitce s Weegarem opustit hřiště

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , , ,      27. 3. 2019 9:10    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Byron měl problém po bitce s Weegarem opustit hřiště  

Fanshop týmuFloridě se v nočním utkání na ledě Montrealu vůbec nedařilo. Z Kanady si odvezli šestigólový výprask, na kterém se třemi body podílel slovenský útočník Tomáš Tatar. Emoce ale byly vyhrocené, hned na samotném začátku zápasu za bezgólového stavu se do sebe pustili MacKenzie Weegar a Paul Byron.

Pětadvacetiletý obránce Panthers, který hraje svoji druhou sezonu v NHL, vyzval na pěstní souboj o čtyři roky zkušenějšího forwarda Paula Byrona. Ze záběrů není jasné, proč se oba hráči do potyčky dostali.

Nicméně Weeger měl od začátku v bitce navrch, Byrona poslal k zemi ranou levačkou zespoda na bradu. Asistentovi kapitána Montrealu tak najít cestu z ledu museli pomáhat rozhodčí.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz