VIDEO: Chára chtěl srazit soupeře, poranil si přitom koleno

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      15. 11. 2018 9:32     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Chára chtěl srazit soupeře, poranil si přitom koleno  

Fanshop týmu

Bostonský kapitán Zdeno Chára opustil středeční zápas proti Coloradu se zraněním kolene.

Jednačtyřicetiletý bek si přivodil újmu v první třetině poté, co se snažil bodyčekovat obránce Avs Carla Söderberga. Při zákroku si pochroumal nohu a z utkání odstoupil.

Chára je i přes svůj věk stále přínosným prvkem týmu, když v aktuální sezóně odehrál 17 střetnutí s bilancí čtyř bodů a průměrným ice-timem 22:27.

Bližší informace o jeho stavu by měly být známy v průběhu čtvrtku.

Slovenský velikán není jediným obráncem Bruins, jehož trápí zdravotní problémy. Celek z Massachusetts se momentálně vypořádává s absencí Charlieho McAvoye, Brandona Carla, Kevana Millera a Urha Vaakanainena.Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.