VIDEO: Tvrďák Wideman vyvázl z nárazu do mantinelu bez vážnější úhony

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , ,      16. 5. 2017 10:35    Komentář  

Na ledě neuhne před ničím. Vypustit jediný souboj? To není styl Chrise Widemana. Svoji houževnatost předvedl obránce Ottawy také v druhém utkání konferenčního finále play off National Hockey League na ledě Pittsburghu.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Byl to náraz, ze kterého běhá mráz po zádech. Dvě a půl minuty před koncem první třetiny dojížděl Wideman puk v rohu kluziště, když náhle uklouzl po hokejce útočníka Penguins Conora Shearyho, ztratil rovnováhu, a aniž by se stačil při pádu srovnat, narazil v plné rychlosti do zadního hrazení.


Bude vás zajímat:


Z ledu se potom zvedal hodně těžce, ale hrozivě vypadající situace měla naštěstí dobrý konec. Sedmadvacetiletý Američan zápas dohrál. Během 23 střídání strávil na hrací ploše 12 minut a 19 sekund. Na branku soupeře vyslal dvě střely, do statistik si připsal tři zblokované střely a čtyři hity. V letošním play off odehrál prozatím 10 zápasů, ve kterých zaznamenal jednu branku a tři přihrávky.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.