Fanshop týmu
Útočník Arizony Christian Fischer zaznamenal v úterním duelu s Columbusem svůj první hatttrick kariéry. Coyotes i díky jeho životnímu výkony vyhráli 4:1.
Jednadvacetiletý rodák z Chicaga rozprostřel své třígólové rovnoměrně do všech třetin. V 8. minutě vyrovnával stav zápasu, půl minuty po začátku druhého dějství zvyšoval na 3:1 a závěrečnou branku vsítil v 45. minutě.
Fischer je nyní se čtyřmi góly nejlepším střelcem a druhým nejproduktivnějším hráčem Kojotů. Od sezóny 2016/17, kdy v NHL debutoval, odehrál celkem 94 utkání se ziskem 40 bodů (22+18).

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.