VIDEO: Christián Jaroš nádherně vyslal hříšníka Duchena do gólového zakončení

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      20. 11. 2018 8:10     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Christián Jaroš nádherně vyslal hříšníka Duchena do gólového zakončení  

Fanshop týmuSlovenský obránce Ottawy Senators Christian Jaroš byl hluboko ve svém obranném pásmu, když převzal přihrávku od svého parťáka Thomase Chabota. Puk se mu ale dlouho na hokejce neohřál a už ho Slovák směřoval k útočné modré čáře, kde si jej zpracoval Matt Duchene. 

Někdejší hráč Colorada se vřítil do obranného pásma Floridy a nedbal na dva beky Panthers, kteří se ho snažili vytěsnit z ideální střelecké pozice. Jedna z hlavních „hvězd“ uniklého videa z Uberu vystřelila Jamesi Reimerovi na vyrážečku a otevřela skóre zápasu.

Sedmadvacetiletý centr si zatím ve 20 utkáních připsal 24 bodů. Noční zásah proti Floridě byl už jeho osmým v dosavadním průběhu sezony.

Titulní foto: Icon SportswireAutor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz