VIDEO: Chytilmánie! Český mladík opět táhl Rangers

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      22. 11. 2018 6:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Chytilmánie! Český mladík opět táhl Rangers  

Fanshop týmu

Vstřelil gól v pátém zápase v řadě, je mu 19 let a svému týmu vydatně pomáhá v cestě vzhůru.

Řeč je o českém útočníkovi ve službách Rangers Filipu Chytilovi, který se brankově prosadil i ve středečním utkání proti Islanders. K výhře 5:0 přispěl dalším přesným zásahem a potvrdil tak, že jeho forma z minulých duelů není náhodná.

Zlínský odchovanec se stal už v předchozím střetnutí s Dallasem prvním náctiletým hráčem, který v dresu Jezdců skóroval ve čtyřech soubojích za sebou. A očividně nemá dost.

K tomu se daří i jeho Rangers, kteří mají z posledních 10 zápasů bilancí 8-1-1.

Chytil odehrál v této sezóně celkem 22 klání se ziskem osmi bodů (5+3). Minulý ročník přitom strávil z drtivé části na farmě v AHL.Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.