VIDEO: Connorovo hbité zakončení v přesilovce

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      15. 2. 2020 10:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Connorovo hbité zakončení v přesilovce  

Fanshop týmuTřiadvacetiletý Američan Kyle Connor, jenž hájí barvy Winnipeg Jets, má nakročeno k další střelecky vydařené sezoně. Levé křídlo, které před sezonou podepsalo vylepšený kontrakt zaručující mu přes sedm milionů dolarů ročně, pravděpodobně překoná i ve své třetí kompletní sezoně v NHL hranici 30 branek.

Connor si v předchozích dvou sezonách připsal 31, respektive 34 gólů. Letos je znovu třicítce na dostřel, proti San Jose vstřelil už svoji 29. branku podobným stylem, jako nedávno Matthew Tkachuk, když si puk prohodil pod nohou.

Třiadvacetiletý Američan si evidentně z velkého kontraktu nedělá těžkou hlavu a pokračuje při radostném přihlížení fanoušků Winnipegu ve výborných výkonech.

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz