VIDEO: Crosby se zřejmě neudržel a během hry hodil na led plastovou lahev

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      9. 6. 2017 10:04    Komentář  

Kanadský hokejista Sidney Crosby s největší pravděpodobností nezvládl emoce a během hry hodil na led plastovou lahev s pitím. Kapitána Pittsburghu rozčílilo, že rozhodčí neodpískal zákrok švédského zadáka Mattiase Ekholma, který se ohnal hokejkou po kanadskému útočníkovi Chrisi Kunitzovi.


Bude vás zajímat:


K tomuto incidentu došlo krátce předtím, než Phil Kessel vstřelil ve 29. minutě pátý gól Penguins. Ten by nepadl, kdyby rozhodčí v daným moment přerušili hru. Po hození lahve s vodou na ledovou plochu během hry mohla střídačka domácího celku vyfasovat dvouminutový trest za nesportovní chování. Podle zámořských médií se Crosby hájil před rozhodčími tím, že nešlo o úmysl, ale pouze o náhodu.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.