VIDEO: Čtyři střely, čtyři góly. Jean-Gabriel Pageau odehrál životní zápas

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      30. 4. 2017 7:16    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Čtyři střely, čtyři góly. Jean-Gabriel Pageau odehrál životní zápas  

Vynikající výkon předvedl v sobotní utkání na ledě Ottawy domácí útočník Jean-Gabriel Pageau. Kanadský hokejista se čtyřmi góly zasloužil o vítězství Senátorů 6:5 nad New Yorkem Rangers a po zásluze byl vyhlášen první hvězdou utkání.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Jezdci sice vedli na začátku 57. minuty 5:3, ale právě Pageau se třemi po sobě jdoucími góly postaral o obrat. Hattrick dovršil necelých 62 sekund před koncem základní hrací doby, v čase 82:54 pak rozhodl zápas.

Čtyřiadvacetiletý centr skóroval z každé střely a stal se prvním hráčem v historii organizace Sens, který dal v duelu play off čtyři branky. Především jeho zásluhou vede Ottawa ve druhém kole play off NHL 2:0 na zápasy


Bude vás zajímat:


Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.