Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      30. 12. 2016 12:40    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Daňo se v utkání proti bývalému klubu zranil

Slovenský hokejista Marko Daňo se chtěl v utkání proti svému bývalému zaměstnavateli Columbusu předvést v nejlepším světle. Dvaadvacetiletý útočník byl odhodlán udělat vše pro výhru Winnipegu, nakonec však měl úplně jiné starosti. Čtvrteční zápas v aréně MTS Centre kvůli zranění nedohrál.

Rodák z rakouského Eisenstadtu odstoupil ze hry v druhé třetině poté, co nepříjemně narazil do zadního mantinelu a utrpěl blíže nespecifikované zranění v dolní části těla. Daňo absolvoval v duelu jedenáct střídání, na ledě strávil 6 minut 16 sekund.

„V pátek ho čeká podrobné vyšetření, ale nevypadá to dobře. Překvapilo by mě, pokud by se jednalo o krátkodobou absenci. S největší pravděpodobností bude mimo hru několik týdnů,“ řekl novinářům hned po zápase kouč poražených Jets (3:5) Paul Maurice.

Blue Jackets draftovali Daňa v prvním kole v roce 2013 (27. celkově). V dresu Modrokabátníků odehrál pouze jednu sezónu 2014-15. Nastoupil v 35 utkáních, ve kterých zaznamenal 21 bodů za 8 branek a 13 přihrávek. Před příchodem do týmu z kanadské provincie Manitoba odehrál 13 zápasů (1+1) za Chicago Blackhawks.