VIDEO: DE-MO-LI-CE. Penguins znemožnili Philadelphii, Crosby opět čaroval

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      12. 4. 2018 8:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: DE-MO-LI-CE. Penguins znemožnili Philadelphii, Crosby opět čaroval  

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby začal play-off ve velkém stylu. Hvězdný útočník zaznamenal v úvodním zápase série proti Pittsburghu hattrick a velkou měrou se podílel na demolici Flyers v poměru 7:0.

Třicetiletý centr okouzlil diváky především svou brankou na 5:0 z půle druhé třetiny, když sklepl puk za záda gólmana Briana Elliotta backhandem ze vzduchu. Jeden z nejlepších hokejistů současnosti opět předvedl, že žádný touš pro něj není nezpracovatelný.

Elliotta nato v bráně vystřídal Petr Mrázek, za jehož působení přidal lídr Tučňáků další dva zásahy.

Pro Crosbyho se jednalo o třetí třígólové představení v play-off NHL. Potřeboval na to 148 utkání.

Crosbyho fantastická branka na 5:0:

Všechny tři branky Sidneyho Crosbyho v utkání:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.