VIDEO: Děsivé záběry z farmy Coyotes. Kapitánovi se během hymny zastavilo srdce

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      20. 11. 2016 21:36    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Děsivé záběry z farmy Coyotes. Kapitánovi se během hymny zastavilo srdce  

Smutná zpráva dorazila v sobotu večer z farmy Kojotů v Tusconu. Kapitán tamních Roadrunners (AHL) Craig Cunningham zkolaboval během předzápasové hymny a v kritickém stavu musel být odvezen do místní nemocnice. Šestadvacetiletý útočník, kterého si pamatují fanoušci NHL zejména z dob jeho působení v Bostonu, přežil jen díky bezprostřední resuscitaci provedené přítomnými zdravotníky.

Podle novináře Jaye Janowera postihl mladého hokejistu infarkt, jiné zdroje ale mluví o zástavě srdce.

Naše myšlenky a modlitby jsou s Craigem a celou jeho rodinou. Jakmile obdržíme další fakta o Craigově zdravotním stavu, budeme veřejnost informovat,“ stojí v prohlášení generálního manažera Coyotes Johna Chayky.

UPDATE (21.11.): Arizonský žurnalista Craig Morgan na svém twitterovém účtu v pondělí uvedl, že se Cunningham stále nachází v kritickém stavu. Organizace Coyotes se pak zavázala nevydávat další prohlášení do doby, než tak učiní hokejistova rodina.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.