VIDEO: Drsná bitka v AHL. Hráči se rvali i v útrobách stadionu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      26. 2. 2017 16:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Drsná bitka v AHL. Hráči se rvali i v útrobách stadionu  

Někdy prostě ledová plocha nestačí. Přesvědčili se o tom i účastníci sobotního klání AHL mezi celky Chicago Wolves a Iowa Wild (farmy St. Louis a Minnesoty), kteří byli svědky rvačky neutuchající ani v bezprostřední blízkosti šaten.

Jen krátce nato, co byli Vince Dunn a Kurtis Gabriel vysláni předčasně do sprch za vzájemnou bitku, pokračoval jejich spor i mimo hrací plochu – nejprve břitkou slovní výměnou, poté i pěstními domluvami.

Hokejisty od sebe museli oddělit až jejich spoluhráči a příslušníci ochranky.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.