VIDEO: Drsný konec sezóny pro Zacha Werenskiho

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 4. 2017 20:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Drsný konec sezóny pro Zacha Werenskiho  

Nadějný nováček v dresu Columbusu Zach Werenski má za sebou poslední zápas v tomto ročníku. O pokračování v bojích o Stanley Cup jej připravila tvrdá rána pukem do obličeje ve třetím utkání série proti Pittsburghu.

Devátenáctiletý bek sice prokázal velkou dávku houževnatosti, když se po nutném ošetření do klání navrátil, další vyšetření ale prokázala několik fraktur lícní kosti. Pro michiganského rodáka znamená tahle diagnóza konec sezóny.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.