VIDEO: Drsný Tommy. Maskot Jestřábů skolil agresora

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      16. 12. 2018 20:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Drsný Tommy. Maskot Jestřábů skolil agresora  

Fanshop týmu

Tommy Hawk, maskot Chicaga Blackhawks, shodil pomyslné rukavice a pustil se do nejzajímavější rvačky, jaká byla za poslední dobu v United Center k vidění.

K nečekané podívané došlo po páteční domácí prohře Jestřábů s Winnipegem.Incident byl zdokumentován jedním z přihlížejících.

Podle dostupných informací začal potyčku fanoušek, který maskota tloukl do obličeje a zad. Tommy však ze sebe odmítl udělat otloukánka a provokatérovi řádně naložil. Na agresora byla posléze přivolána policie.

Klub se k celé záležitosti odmítl blíže vyjádřit, možná by ale měl zvážit Tommyho angažování na ledě. Trocha kuráže ve hře by Blackhawks rozhodně neuškodila.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.