VIDEO: Dunn odmítl nájezdy necelé tři vteřiny před koncem prodloužení

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      31. 3. 2019 15:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Dunn odmítl nájezdy necelé tři vteřiny před koncem prodloužení  

Fanshop týmuZápas New Jersey se St. Louis Blues byl vyrovnaný, po řádné hrací době měly oba týmy na svém kontě dvě vstřelené branky. Muselo tak přijít na řadu prodloužení.

Dlouho se zdálo, že ani nastavený čas skóre nerozsekne a oba týmy tak budou muset lepšího z nich nalézt v samostatných nájezdech.

Jenže necelé tři vteřiny před koncem se prodral před Coryho Schneidera v brance Ďáblů Vince Dunn a bylo jasno. Brankář Devils mohl jen smutně kroutit hlavou.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz