VIDEO: Eichel byl jako sniper. Přesná trefa do růžku ozdobila utkání

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      14. 2. 2020 10:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Eichel byl jako sniper. Přesná trefa do růžku ozdobila utkání  

Fanshop týmuKapitán Buffala Jack Eichel má skvostnou střelu. V nočním utkání se o tom mohl přesvědčit gólman Columbusu Mattis Kivlenieks. Eichel tak dále posunuje svoje střelecké maximum, letos poprvé pokořil hranici 30 branek v jednom ročníku a rozhodně nehodlá přestat.

Kapitán Sabres si vzal puk na pravém kruhu ve svém obranném pásmu a vyrazil na steč. Vzhledem k tomu, že obránci Blue Jackets před ním ustupovali, nebo si rozebírali jeho spoluhráče, měl vcelku nerušenou cestu až za modrou čáru Colombusu.

Za ní nad ničím nepřemýšlel a když se ocitnul v ideální pozici na kruhu vypálil přesný tahák do horního rohu Kivlenieksovy branky. Brankář Modrokabátníků jen odevzdaně mávl levou rukou.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz