VIDEO: Fanoušci zbystřili. Stamkos bránil Kučerova a vrhnul se do bitky

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      25. 2. 2018 9:25    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Fanoušci zbystřili. Stamkos bránil Kučerova a vrhnul se do bitky  

Útočník Tampy Steven Stamkos rozhodně není znám jako rváč, o to více budilo jeho sobotní vystoupení proti Montrealu pozornost.

Jen krátce poté, co obránce Canadiens Karl Alzner sestřelil forvarda Nikitu Kučerova úderem „koleno na koleno“, se vydal Stamkos na odvetnou misi a vyměnil si s Alznerem několik ran. Bitka to nebyla nikterak úchvatná a s nadsázkou se dá napsat, že neoslnila ani rozhodčí.

Zatímco Alzner vyfasoval pětiminutový trest, Stamkos musel zkousnout větší „odměnu“. Sudí mu nadělili celkem 17 trestných minut (5 + 2 + 10).

Pro osmadvacetiletého Stamkose se jednalo o třetí pěstní výměnu názorů v jeho kariéře. Před Alznerem zažil poslední bitku s Bradem Marchandem v roce 2015.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.