VIDEO: Fleury se zapojil do hromadné potyčky, pohledem vyzýval Ritticha

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      7. 3. 2019 7:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Fleury se zapojil do hromadné potyčky, pohledem vyzýval Ritticha  

Fanda NHL

Mohla to být jedna z TOP událostí této sezóny. Bitka gólmanů mezi Marc-Andrem Fleurym a Davidem Rittichem by plnila titulky kanadských i českých deníků.

Masivní šarvátku mezi Flames a Golden Knights odstartoval nájezd forvarda Matthewa Tkachuka do Fleuryho brankoviště. Strážce vegaské svatyně nato rozdal pár nevinných ran, aby poté na dálku vyzval k pěstní výměně názorů i svůj calgarský protějšek.

Rittich ale jeho pohledům odolal a diváci se tak museli spokojit jen se svou představivostí.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.