VIDEO: Frolík přihrál na vítězný gól Flames a připsal si 300. bod v NHL

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , , ,      24. 2. 2017 9:01    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Frolík přihrál na vítězný gól Flames a připsal si 300. bod v NHL  

Český hokejista Michael Frolík se asistencí podílel na vítězné brance Calgary v úterním duelu na ledě Tampy Bay. Jejím autorem se stal Dougie Hamilton, který v čase 57:02 zužitkoval přesilovou hru. Frolík si tak připsal jubilejní třístý bod v NHL.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Devětadvacetiletého rodáka z Kladna si vybrali prvním kole draftu NHL v roce 2006 zástupci Floridy (10. celkově). V prvních dvou zámořských letech oblékal dres juniorského celku Rimouski Oceanic (QMJHL), v nejprestižnější hokejové soutěži světa působí od sezóny 2008-09.


Bude vás zajímat:


Za Floridu, Chicago, Winnipeg a Calgary odehrál celkem 637 utkání, ve kterých zaznamenal 123 branek a 177 přihrávek. V roce 2013 pomohl Frolík Černým jestřábům z Chicaga k triumfu v bojích o Stanley Cup.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.