VIDEO: Fungující taktika. Marchand vyprovokoval Williamse k faulu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      13. 5. 2019 6:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Fungující taktika. Marchand vyprovokoval Williamse k faulu  

Milujte jej, nebo nenáviďte. Brad Marchand je tak či tak pro svůj tým přínosem a ve druhém zápase finále Východní konference to opět prokázal.

Za stavu 3:0 pro Bruins se podařilo „Marchymu“ vydráždit kapitána Caroliny Justina Williamse k faulu, když jej sám před tím zasáhl holí. Svého soupeře k tomu ještě gesty posměšně posílal na trestnou lavici.

Jeho konání ale splnilo svůj účel a Boston dokázal nabídnutou přesilovou hru zužitkovat dalším gólem.

„Musím se tomu vyvarovat,“ řekl Williams po utkání novinářům. „Jsem dostatečně starý a měl bych být na tohle připraven. Jsem z toho absolutně zklamaný,“ dodal 37letý matador.

Hurricanes prohráli druhé střetnutí 2:6 a v sérii ztrácejí už 0-2.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.