VIDEO: Gaudreau a Muzzin dostali pokutu za filmování

Přidal  Martin Hrubý   do  ,      12. 3. 2017 0:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Gaudreau a Muzzin dostali pokutu za filmování  

Pokutou ve výši 2 000 dolarů za druhý prohřešek filmování byli v pátek potrestáni útočník Calgary Johnny Gaudreau a obránce Los Angeles Jake Muzzin.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Gaudreau poprvé filmoval 23. prosince v duelu s Vancouverem, dalšího prohřešku se dopustil minulou neděli, když v duelu proti NY Islanders nahrál držení Joshe Ho-Sanga.

Muzzin dostal napomenutí z filmování, jehož se dopustil 14. října v klání s Philadelphií. Podruhé v letošní sezóně porušil pravidlo číslo 64 minulou sobotu v Los Angeles. Stalo se tak v okamžiku, kdy ho hrou vysokou holí ohrozil Michael Chaput.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.