VIDEO: Gólman Lehner se pobil, bránil napadeného spoluhráče

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      20. 2. 2016 11:17    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Gólman Lehner se pobil, bránil napadeného spoluhráče  

Strážce buffalské svatyně Robin Lehner se projevil v pátečním utkání proti Columbusu jako ochránce utlačovaných. Čtyřiadvacetiletý brankář nenechal bez povšimnutí faul na svého spoluhráče Zacha Bogosiana a rázným shozením rukavic dal jasně najevo, co si o zákroku myslí.

Za výlet z brány a menší potyčku s autorem faulu Boonem Jennerem byl Lehner potrestán dvěma dvouminutovými tresty (hrubost a opuštění brankového prostoru), z celého incidentu ale vyšel jako jasný hrdina.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.