VIDEO: Grimaldi ukázkově zakončil samostatný únik

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      20. 2. 2019 9:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Grimaldi ukázkově zakončil samostatný únik  

Fanshop týmuNashville zavítal v noci do Texasu, aby změřil síly s místními Stars. Díky brance Boyla šli už v první třetině do vedení, domácí díky Spezzovi v začátkem druhé třetině vyrovnali. Skóre zpátky na stranu Predátorů strhl krásným únikem Rocco Grimaldi.

Převzal si za červenou čarou daleký pas od Hartmana, zapnul turbo a ukázal stíhajícímu Heiskanenovi záda. Pak už stačilo jen vymíchat Chudobina v brance domácích a radost mohla vypuknout. Jednalo se o jeho pátý gól v letošní sezoně.

Dallas se sice zmátořil a o pár minut později dokázal skóre dokonce otočit. Byl to ale jen takový krátký nádech před dalším potopením se pod hladinu. Nashville vyhrál 3:5.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz