VIDEO: Gudas bude vysvětlovat, proč udeřil Kučerova hokejkou

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      20. 2. 2019 17:14    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Gudas bude vysvětlovat, proč udeřil Kučerova hokejkou  

Fanshop týmuRadko Gudas o sobě dlouho nedal vědět. Alespoň, co se týče zákroků, za které se musí zpovídat na disciplinárce. Naposledy si odseděl desetizápasový trest v listopadu 2017 za seknutí Mathieu Perreaulta. Nyní si ho liga zve na kobereček znovu.

V nočním utkání s Philadelphií rozjetá Tampy Bay natáhla svoji vítěznou sérii již na sedm zápasů, když Letce porazila v poměru 5:2. Za šestnáct minut, co byl na ledě, stihl kromě dvou trestných minut a jednoho plusového bodu také provést pořádnou blbost.

Koncem třetí třetiny hokejkou trefil ruskou superhvězdu Nikitu Kučerova do hlavy. Jak nebezpečně tento zákrok vypadal můžete posoudit sami.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz