VIDEO: Gudas se připomenul nemilosrdným hitem. Skórujícího Halla sroloval na mantinel

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      14. 2. 2018 9:07    Komentář  

Devils zažívali během druhé třetiny úterního duelu s Philadelphií smíšené pocity.

Dobrou zprávou pro New Jersey byl Hallův vyrovnávnací gól na 1:1, kterým šikovný forvard rozšířil svou bodovou šňůru na 15 zápasů. Radost ale Ďáblům pokazil bek Flyers Radko Gudas, jenž Taylora Halla bezprostředně nato tvrdě narazil na mantinel.

Očividně otřesený útočník musel být s pomocí kustodů odveden do kabin, kde podstoupil lékařské vyšetření. Na začátku třetího dějství se však znovu na ledě objevil.

Po zápase se Hall novinářům svěřil, že Gudasův hit považuje za čistý. „Občas nehraje čistě, ale nemyslím si, že by to byl tento případ,“ řekl smířlivě šestadvacetiletý Kanaďan.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.