VIDEO: Hromadná rvačka ve Vancouveru. Pěstmi se tam nešetřilo

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      19. 12. 2018 8:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Hromadná rvačka ve Vancouveru. Pěstmi se tam nešetřilo  

Fanda NHL

Kdo by řekl, kolik nenávisti se skrývá mezi celky Vancouveru a Tampy.

Ve druhém dějství úterního vzájemného zápasu došlo na několik pěstních soubojů.

Emoce prvně vzplály mezi Antoinem Rousselem a Yannim Gourdem, kteří se nejdříve střetli u mantinelu, aby posléze shodili rukavice.

Ke konci třetiny pak odstartoval hromadnou melu hit útočníka Bolts Cedrica Paquetta na forvarda Canucks Eliase Petterssona.

Paquette obdržel dvě minuty za hrubost a dalších pět navrch za bitku. Větším trestem byl počastován také obránce domácích Ben Hutton, jenž se do svých soupeřů pustil s vervou.

Sudí rozdali ve druhé třetině celkem 48 trestných minut.Potyčka mezi Rousselem a Gourdem:

Hromadné bitky na konci druhého dějství:

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.