VIDEO: Hurikány potopila nedisciplinovanost

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      10. 5. 2019 6:16    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Hurikány potopila nedisciplinovanost  

Carolina vstupovala do třetí třetiny úvodního střetnutí finále Východní konference za stavu 2:1, ale nekázeň jejích hráčů ji připravila o vedení a posléze i vyrovnaný stav.

Osudovou se stala pro Hurricanes třetí minuta závěrečného dějství, v níž v rozmezí 30 sekund dvakrát inkasovala v oslabení. O zásahy Bruins se postarali Marcus Johansson a Patrice Bergeron.

Na obou zásazích se pak asistencí podílel Brad Marchand.

„Pokud dostanete tresty, musíte se ubránit,“ nehledal po utkání hlavní kouč Canes Rod Brind’Amour výmluvy. Složit reparát bude mít jeho tým možnost už v neděli.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.