VIDEO: Iginla a Maroon se porvali přímo z trestné lavice. „Stařík“ se držel

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      21. 3. 2017 6:33    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Iginla a Maroon se porvali přímo z trestné lavice. „Stařík“ se držel  

Veterán Jarome Iginla neztrácí energii ani v dresu Králů z Los Angeles. Fanoušci se o tom mohli přesvědčit v pondělním utkání Kings s Oilers, v němž svedl devětatřicetiletý útočník vyrovnanou bitku s více než o deset let mladším Patrickem Maroonem.

Hráči se do poctivé pěstní výměny pustili ihned poté, co opustili trestnou lavici. Ne však na dlouho; po bitce se pro ně její vrátka opět otevřela.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.