VIDEO: Jak jeden Kanaďan zesměšnil celé Slovensko

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 12. 2017 22:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Jak jeden Kanaďan zesměšnil celé Slovensko  

Slovenští hokejisté vstoupili do mistrovství světa juniorů potupnou prohrou 0:6 s Kanadou. Favorit měl utkání celou dobu pod kontrolou a dominoval ve všech činnostech.

Nejúžasnější moment zápasu i celého druhého hracího dne přitom předvedl devatenáctiletý útočník Jordan Kyrou. Rodák z Toronta využil přesilovkový tlak ze začátku druhé třetiny, brilantním pohybem obešel slovenského forvarda Erika Smolku a přesnou ranou zvýšil vedení Severoameričanů na 2:0. Svou hrou přitom totálně zostudil soupeřovu obranu.

A všimli si toho i v zámoří.

„Jordan Kyrou právě potupil celé Slovensko,“ napsal na svém twitteru fanoušek ze St. Louis Cole Padawer.

„Kyrou udělal ze Slováků oběť,“ podělil se se svým postřehem také redaktor webového portálu CBS Pete Blackburn.

Považujete jejich reakce za přehnané? Po zhlédnutí následujících záběrů jim dáte za pravdu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.