VIDEO: Kempného bomby zajistily senzační obrat Caps

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      26. 10. 2019 9:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Kempného bomby zajistily senzační obrat Caps  

Michal Kempný je zpět!

Uzdravený český zadák, jenž si v březnu poranil nohu a po operaci se vrátil na led až v devátém zápase Washingtonu v nové sezoně, se v pátečním duelu na ledě Vancouveru prezentoval v tom nejlepším možném světle.

29letý rodák z Hodonína se úžasným představením podepsal pod senzačním obratem Capitals. Ti ještě na konci druhého dějství ztrácely 1:5, pak ale zaveleli k obratu. Kempný se postaral v 45. minutě o gól na 4:5 a o tři minuty později senzačně vyrovnal.

V obou případech se přitom jednalo o bomby od modré, proti kterým byl gólman Canucks takřka bez šance.

Kempný má za zatím v tomto ročníku z pěti duelů pět bodů (3+2) a za svůj poslední výkon byl zvolen třetí hvězdou
zápasu.Kempného branka na 4:5:

Kempného vyrovnávací gól:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.