VIDEO: Kessel si připsal 600. bod v NHL

Přidal  Martin Hrubý   do  , ,      26. 11. 2016 9:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Kessel si připsal 600. bod v NHL  

Phil Kessel dosáhl v National Hockey League na významný milník. V pátečním duelu na ledě Minnesoty vstřelil první gól Pittsburghu a zaokrouhlil počet nasbíraných bodů v nejlepší hokejové soutěži světa na 600.

Americký hokejista pokořil tuto hranici v čase 13:26, když po nezištné přihrávce Jevgenije Malkina překonal gólmana Wild Devana Dubnyka. Kessel odehrál v základní části soutěže za Boston, Toronto a Pittsburgh 771 zápasů, ve kterých zaznamenal 279 branek a 321 přihrávek.

Štítky

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.