VIDEO: Kovalčuk poprvé trénoval s Kings

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      12. 9. 2018 9:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Kovalčuk poprvé trénoval s Kings  

Fanshop týmu

Fanoušci se dočkali! Hvězdný útočník Ilja Kovalčuk má za sebou první trénink v dresu Los Angeles Kings. Ruský bouřlivák si s týmem zabruslil v pondělí a po odchodu z ledu oplýval spokojeností.

„Máme tu skvělé jádro hráčů. Chlapci ví, jak vyhrávat. Máme úžasné gólmany, takže věřím, že jsme jedním z celků, které budou bojovat o titul,“ neskrýval své nadšení pro LA Kings Insider.

Pětatřicetiletý rodák z Tveru podepsal novou smlouvu 1. července (o kontraktu čtěte ZDE). Do zámoří se vrací po pěti letech strávených v KHL.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Devět hráčů, z nichž by se mohli stát v NHL kapitáni

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.