VIDEO: Kovář se v pikantní premiéře blýskl gólem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      22. 10. 2018 9:41    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Kovář se v pikantní premiéře blýskl gólem  
Český útočník Jan Kovář má za sebou první zápas v dresu Providence Bruins. V záložním celku Bostonu, v němž bojuje o vysněné angažmá v NHL, se uvedl brankou.

O jeho zkušební smlouvě čtěte ZDE.

Debut na bostonské farmě prožil Kovář paradoxně proti Bridgeportu, kam měl být formálně poslán před necelými třemi týdny z Islanders.

Osmadvacetiletý rodák z Písku skóroval po 41 sekundách třetího dějství. Gólman Jeremy Smith jeho první forhendový pokus vyrazil, Kovář ale uspěl z dorážky bekhendem a zvýšil stav utkání na 4:1.

Další střetnutí (a opět s Bridgeportem) má Providence na programu 28. října.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.