Hokejové fanoušky zaujala v minulých dnech debata o tom, kdo je nejlepším hokejistou současnosti.
Sidney Crosby přitom zaskočil novináře, kdy za něj označil Connora McDavida z Edmontonu. V úterý se oba hráči střetli ve vzájemném zápase a výkony kapitána Pittsburghu jeho slovům rozhodně neodpovídaly.
Nejslavnější nositel čísla 87 zaznamenal v utkání první gól v aktuální sezóně, když otevřel skóre, a poté v prodloužení rozhodl o výhře Penguins 6:5.
A to navíc v královském stylu!
Crosby si podmanil celou útočnou třetinu Tučňáků, pacifikoval Olejáře do poslední části výzbroje a neskutečně zakončil.
Jeho vzkaz do světa je tedy jasný: Sorry, Connore, tady vládnu zatím já.

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.