VIDEO: Larsson usekl Letcům křídla

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      22. 11. 2018 4:48     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Larsson usekl Letcům křídla  

Fanshop týmu

Sabres se po mnoha letech probudili ze spánku a začínají atakovat ty nejvyšší příčky v tabulce NHL. Názorným důkazem znovuzrození celku od Niagarských vodopádů byl výkon útočníka Johana Larssona ve středečním zápase proti Philadelphii.

Šestadvacetiletý Švéd se postaral o gól na 4:0 a přerušil svou šňůru 31 klání bez vstřelené branky, aby hned po vhazování ve středovém kruhu shodil rukavice.

V bitce s forvardem Scottem Laughtonem k tomu navázal na svůj předešlý úspěch, když soupeře poměrně rychle poslal k ledu.

S tímto Buffalem je letos prostě nutné počítat.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.