VIDEO: Lauko se postaral o gól večera

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      24. 9. 2019 6:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Lauko se postaral o gól večera  

Tyhle parádičky chceme vidět!

Češi byli v pondělním duelu Bostonu s Philadelphií vidět. David Pastrňák zaznamenal za Bruins dvě asistence a jeho parťák z útoku Jakub Lauko vsítil gól, který ohromil nejednoho fanouška.

19letý rodák z Prahy připravil v půlce první třetiny soupeře ve středním pásmu o puk a suverénní jízdu přes polovinu ledové plochy zakončil efektivním pokořením soupeřova gólmana.

Branka večera? Ano!

Chomutovský odchovanec byl draftován Bostonem v roce 2018 ze 77. místa. V nadcházejícím ročníku by měl působit na farmě v Providence.

Pozápasový rozhovor:

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.